35 proc. gyventojų ketino žiūrėti Londono olimpines darbe

Prieš olimpinę savaitę, liepos 26-29 dienomis, atlikome trumpą apklausą, kurios metu internetu apklausėme 300 BERENT panelės respondentų. Kirbėjo klausimas kokiomis priemonėmis gyventojai seks Lietuvos ir kitų šalių olimpiečių pasirodymus.

Beveik absoliuti dauguma (97 proc) manė, kad žiūrės Londono olimpines žaidynes per TV. Tačiau daugiau nei 60 proc. (kartu sudėjus) neatmetė galimybės, kad žiūrės kompiuteryje, planšetėje arba išmaniajame telefone.

Olimpiada ziures per kompiuteri

Nemaža dalis respondentų prisipažino, kad ir darbo metu negalės nuvyti minčių apie mūsų sportininkų pasiekimus. Net 35 procentai respondentų vienu ar kitu būdu ketino stebėti sportininkų pasirodymus darbo vietoje. Kadangi LRT pasirūpino, kad nereiktų ilgai ieškoti internete kur žiūrėti varžybas, bei plaukikai ir irkluotojai savo pasirodymais sudrumstė ir uždegė širdis, šis skaičius realybėje gali būti net ir didesnis. 

43 procentai respondentų svarstė, kad įvairiomis trumposiomis žinutėmis (SMS, Skype ir kt.) siųs savo draugams ir bendradarbiams žinias apie sportininkų pasiekimus. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.